Saturday, August 31, 2013

714. Celebrity Style: Frankie Sandford

719. Celebrity Style: Frankie Sandford

719. Celebrity Style: Frankie Sandford


Brown cardigan, $99 / Vince shirt, $98 / H&M jeans, $47 / Alexander McQueen tote bag / Issey Miyake black hat, $300 / Chloé black sunglasses

771. Celebrity Style: Frankie Sandford

771. Celebrity Style: Frankie Sandford


Dorothy Perkins pocket vest / theyskens' theory wool jacket / Kelly Bergin black shorts, $255 / Platform ankle boots, $23 / Pam Jenkins, $2,785

788. Celebrity Style: Frankie Sandford

820. Celebrity Style: Frankie Sandford

828. Celebrity Style: Frankie Sandford

1043. Celebrity Style: Frankie Sandford

2153-2258


colorful sheinside


Bloggers Style: Stockholm

Terheqja ndaj tij stili fillon aty ku miksohet sportivja dhe stili vajzeror. Nje fund me flutra veref dhe nje bluze me stil meshkujsh, nje cant zarf e madhe dhe syze. Askush nuk i reziston dot.Bloggers Style: StockholmForever 21 long sweat shirt / Monki white tank, $16 / Zara flouncy skirt / Jerome C. Rousseau open toe ankle bootie, $430 / Marc by Marc Jacobs grey bag, $185 / Karen Walker Eyewear wayfarer glasses

DIGG THAT


Jessica Alba dhe stli i saj

Jessica Alba eshte nje nga ato personazhe qe ne perditshmerine e saj ka nje stil shume te vecante dhe te kuruar eri ne detaj. Eshte shume bukur te shohesh kombinime ngjyrash ne nje veshje. Ky eshte stili i saj. Klikoni ne shigjeta dhe shijoni stilin e saj.

Trend: Sweaters & Cardigans


Celebrity Style 3


Trend: Blouses


Celebrity Style III


624. Celebrity Style: Minka Kelly

624. Celebrity Style: Minka Kelly


Long sleeve shirt / Joie sleeveless shirt / J Brand jeans / Emporio Armani leather purse, $725 / White House Black Market charm bracelet / Gucci sunglasses, $355

720. Celebrity Style: Jessica Alba

720. Celebrity Style: Jessica Alba


Helmut Lang sweater, $385 / Marc by Marc Jacobs sleeveless shirt, $78 / Armani Collezioni straight leg trousers, $310 / Casadei leather shoes / Yves Saint Laurent shoulder bag, $2,250 / Vintage jewelry

866. Celebrity Style: Jessica Alba

Celebrity Style 5


Prada Bags


Trend: Coats


Celebrity Style: Frankie Sandford


Celebrity Style: Kim Kardashian


Trend: Blazers III


1034. Celebrity Style: Jessica Alba

1034. Celebrity Style: Jessica Alba


American Vintage top, $62 / Rag & Bone jean jacket / RED Valentino long skirt / Wedge sandals / Versace bowling bag, $155 / Victoria Beckham sunglasses

1060. Celebrity Style: Jessica Alba

1063. Celebrity Style: Jessica Alba

1063. Celebrity Style: Jessica Alba


River Island cardigan, $39 / Aubin & Wills loose white tank, $34 / Frame Denim skinny jeans / Black flat / Prada leather handbag, $2,000 / Daniela Farah bracelet bangle / Juicy Couture leather belt / J.Crew polarized sunglasses

1064. Celebrity Style: Jessica Alba

1064. Celebrity Style: Jessica Alba


Zoe Tee's stitch shirt / Roberto Cavalli jacket, $1,215 / White jeans / Dorothy Perkins black purse / Ray-Ban glasses / Mossimo leather belt