Saturday, August 31, 2013

Bloggers Style: Stockholm

Terheqja ndaj tij stili fillon aty ku miksohet sportivja dhe stili vajzeror. Nje fund me flutra veref dhe nje bluze me stil meshkujsh, nje cant zarf e madhe dhe syze. Askush nuk i reziston dot.Bloggers Style: StockholmForever 21 long sweat shirt / Monki white tank, $16 / Zara flouncy skirt / Jerome C. Rousseau open toe ankle bootie, $430 / Marc by Marc Jacobs grey bag, $185 / Karen Walker Eyewear wayfarer glasses

No comments:

Post a Comment