Monday, October 15, 2012

Canta zarf, trendi i vitit 2012


 Cantat zarf jane trendi me i fundit i vitit 2012. Cantat zarf duhet te jene ne garderoben e cdo femre. Ky aksesor e ben shume elegant veshjen edhe kur perdoret gjate paraditeve. Sugjerimet e meposhtme jane per disa canta tip, me disenjo leopardi, me percina, te palosura si dhe tribal. 
Disenjo leopard per dy veshje qe shkojne nga mengjesi deri ne darke
 
Cante portokalli me palosje per dy veshje si dite dhe nate.


Jeshile per ato qe guxojne,  nje fustan Missoni per nje darke romantike dhe pantallona per parardite.

Cante e kuqe per me romantiket. Dy veshje per nje dite te tere, bezhe per paradite dhe e kuqe 
me ciklamin per darkave me shoqerine.Per me modernet eshte ngjyra blu dhe percinat.  Duhet te guxoni per paraditeve me bluza blu sax me shume  vendosmeri dhe per darkave me fustan dhe taka te larta.

Model tribal per me te rejat.

No comments:

Post a Comment